توری چیست؟

توری چیست؟

توری چیست؟ توری یکی از انواع محصولات فلزی می باشد که بیشترین کاربرد آن به منظور حفظ امنیت و آرامش بیشتر می باشد. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی این محصول فلزی و انواع آن و همچنین کاربردهای آن بپردازیم پس اگر شما می خواهید در رابطه با این موضوعات اطلاعات کاملی به دست آورید می توانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

همانطور که گفتیم  توری یکی از انواع محصولاتی میباشد که از فلز ها به دست میآید. اگر بخواهیم چگونگی ساخت این محصول را توضیح دهیم میتوانیم به این صورت بگوییم که این محصول از بافته شدن و به هم جوش خوردن مفتول های کوچکتر به دست میآید. حال اگر بخواهیم بگوییم که این محصول ها از چه جنسی می باشند می توانیم بگوییم که جنس آنها می تواند گالوانیزه، برنج، آلومینیوم و همچنین استیل باشد. همان طور که می دانید انواع توری ها دارای یک سری چشمه می باشند که این چشمه ها معمولاً به شکل دایره، شش ضلعی و یا لوزی می باشند.

می توان تعریف دیگری برای توری چیست ارائه داد، توری نوعی صفحه شبکه ای از جنس فلز می باشد که از بافتن مفتول به وجود می آید . مهمترین کاربرد آن در زمینه امنیت ساختمان ها می باشد. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی این محصول بپردازیم.

فهرست مطلب:
توری چیست
انواع توری
لیست قیمت های توری

انواع توری چیست؟

توری دارای انواع مختلف می باشد که ما در ادامه به معرفی برخی از آنها می پردازیم.

توری مرغی

  • توری مرغی که در انگلیسی به chicken net معروف می باشد سبک ترین توری موجود در بازار می باشد که این نوع محصول فلزی با عملیات گالوانیزه گرم تولید و نسبت به رطوبت دارای مقاومت بسیار بالایی است.

کاربرد های توری مرغی:

زیرسازی برای کاشی کاری، و گچ کاری،پوشش ستون، محافظ و ثابت کننده پشم شیشه،عایق شدن و ایزوله شدن سقف،کاربرد های کشاورزی(حصار کشی جهت پرندگان کوچک)

توری پرسی

  • توری پرسی (woven wire net) دارای شکل مربعی و مستطیلی می باشد که این محصولات فلزی کاربردهای بسیار زیادی دارد.

کاربرد توری پرسی:

حفاظ های درب و پنجره،ساخت پنل های سه بعدی، حصارکشی دور مزرعه

توری حصاری

  • توری حصاری(fence net) یکی دیگر از معروف ترین نوع از این محصول فلزی می باشد. این نوع محصول فلزی دارای ضخامت های مختلف می باشد که از این ضخامت ها می‌توان به ضخامت ۲.۲ ۲.۴ و 3 میلیمتری اشاره نمود. همچنیناین محصول فلزی دارای طول و عرض مختلفی می باشد که از طول آن می‌توان به سایز ۵ تا ۲۵ متر اشاره نمود و همچنین عرض آن می‌توان از 150 تا180 سانتیمتر تا 2متر اشاره نمود که با توجه به کاربرد آن طول و عرض مختلف تولید می شود.

کاربرد توری حصاری:

استفاده در مناطق نظامی، صنعتی

حفاظت و ایجاد امنیت در زیستگاه دغدغه ای است که از ابتدای بشر همیشه وجود داشته است و از گذشته تاکنون ابزارها و امکانات بسیاری توسط انسان ها برای حفظ امنیت محیط زندگی تولید شده است.یکی از کاربردهای توری سرندی برای ایجاد حفاظ می باشد

کاربرد توری سرندی :

ایجاد کردن حفاظ در اطراف مناطق حساس نظامی

ساخت قفس برای حیوانات

کاربرد در صنایع ساختمانی

نرده های گابیون که به آنها دیوارهای گابیون نیز گفته می شود ، روشی ساده و زیبا برای ایجاد محفظه ای از دیوارهای محافظ ، نیمکت یا باغ برای فضای شما است.

کاربرد توری گابیون

ساخت جاده

ساخت محوطه

ممحافظت از پل ها

این توری بافتی به شکل  لانه زنبور داشته و در صنعت ساختمان کاربرد زیادی دارد.

کاربرد های توری فرنگی:
استفاده برای سقف سوله

حفاظت از زمین های کشاورزی

استحکام دیوار ها

 

همراه ما باشید در تمامی شبکه های اجتماعی:👇

https://zamanilink.ir :🌐
مشاهده همه اخبار
مشاهده لیست قیمت های آهن آلات
منبع زمانی استیل
فولاد صنعت زمانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.