ثبات قیمت در بازار آهن

ثبات قیمت در بازار آهن

نرخ ارز با عقب نشینی به قیمت 27 هزار و 840 تومان رسید و بازار آهن همچنان در ثبات نسبی قیمت ها می باشد البته بعضی از میادی های فرو کاهش قیمت هم داشته اند.

فعالان اقتصادی بر این باورند که به دنبال کاهش قیمت جهانی و همچنین وضعیت نرخ دلار نیمایی باید منتظر کاهش قیمت پایه بورس کالا باشیم از طرف دیگر چون وضعیت تولید بهبود پیدا کرده  و مشکلات قطعی های پیوسته برق حل شده شاهد عرضه بیشتر در بازار هستیم.

لازم به ذکر است که شرکت های بزرگ مجبور به افزایش  عرضه ها در بورس هستند و علت این اجبار رعایت کف عرضه و دریافت مجوز صادرات می باشد. همین افزایش اجبار در بورس نوسانات نرخ دلار را خنثی میکند و بازار را در ثبات نگه می دارد.

از سوی دیگر با توجه به نزدیک شدن به فصل سرما و احتمال مشکل تامین گاز و همچینن کمبود آهن اسفنجی در بازه زمانی که به زمان فعلی نزدیک یمی باشد احتمالا شاهد تلاطم در بازار آهن خواهیم بود.

با توجه به اینکه متقاضی واقعی در بازار  وجود ندارد بازار آهن تخت تاثیر نرخ ارز و یا قیمت های جهانی با شیب کم اصلاح می شود.

با بررسی قیمت آهن در روز گذشته شاهد کاهش قیمت میلگرد بودیم این کاهش قیمت بین 50 الی 280 تومان بوده است.بازار ناودانی و نبشی هم با کاهش قیمت 200 الی 450 تومانی روانه بازار شد.

تیرآهن در بخش کیلویی 300 تومان کاهش قیمت داشت و در شاخه پرفروش ثبات قیمت داشت.پروفیل هم جزو محصولات با ثبات قیمت بود.

 

همراه ما باشید در قلب بازارآهن شبکه های اجتماعی:👇

https://zamanilink.ir :🌐
مشاهده همه اخبار
مشاهده لیست قیمت های آهن آلات
منبع زمانی استیل
mr moghadam seo
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.