وضعیت بازارا آهن در تعطیلات اجباری

وضعیت بازارا آهن در تعطیلات اجباری

وضعیت بازارا آهن در تعطیلات اجباری

نرخ ارز در هفته گذشته تغییرات چندانی نداشت و بین 24 و 25 هزار تومان در رفت و آمد بود.از سوی دیگر خبری که این روزها به گوش می رسد این است که مذاکرات وین تا روی کار آمدن دولت جدید متوقف خواهد شد حال باید دیدی دولت جدید چه تدبیری برای این مذاکرات دارد .

رشد 20 الی 25 دلاری در بازار های جهانی شمش ایران اتفاق افتاده که به دلیل خاموشی ها و کارکر کرد فولاد سازان با 10 درصد دیماند توان صادرات را کاهش داده است.خبر خوشی که این تلخی را کمتر می کند این است که قرار است خاموشی های اجباری کاهش پیدا کند که باعث  افزایش تولید خواهد شد که به دو هفته زمان نیاز دارد تا کمبود میزان تولید را جبران کند.

در هفته جاری احتمال عرضه شمش در بورس کالا زیاد است چون در دو هفته خبری از عرضه نبود که همین امر  بر بازار تاثیر گذار است.در هفته ای که گذشت تقریبا بیشتر محصولات با قیمت ثابت معامله شدند.

نرخ میلگرد به دلیل خاموش ها افزایش قیمت 1500 تومانی داشت.میلگرد آجدار 14 با قیمت 17 هزار و 162 تومان به ازای هر کیلوگرم روانه بازار شد.تیرآهن در بخش کیلویی به قیمت 17 هزار و 500 تومان رضایت داد که نشان دهنده رشد 12.5 درصدی  در یک ماه اخیر بوده است.

کارشناسان پیشی بینی کرده اند که قیمت پایه بورس در هفته جاری رشد خواهد داشت.هرچند بازار به قیمت های جدید واکنش زیادی نشان نداده است.به عبارت دیگر هرچه افزایش قیمت بیشتر باشد رکود در بازار بیشتر می شود،که باعث روی آوردن فروشندگان به زیر فروشی و تخفیف برای جذب مشتری می شود.

 

همراه ما باشید در قلب بازارآهن شبکه های اجتماعی:👇

https://zamanilink.ir :🌐
مشاهده همه اخبار
مشاهده لیست قیمت های آهن آلات
منبع زمانی استیل

نویسنده

mr moghadam seo

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.