کمبود انرژی چالش بازار آهن

کمبود انرژی چالش بازار آهن

با کاهش قیمت دلار هفته گذشته به پایان رسید.دلار آمریکا در بازار آزاد به قیمت 28 هزار و 230 تومان در پنجشنبه گذشته مبادله شد.هفته ای که گذشت برای بازار آهن ثبات قیمت مقاطع فولادی بود.

کارشناسان علت این ثبات قیمت را احتمال لغو تحریم ها با نزدیک شدن به نشست مجدد مذاکرات وین و کاهش متقاضی برای محصولات پایانی در بازار آهن و بورس کالا می دانند.

با توجه به اینکه در فصل سرما هستیم و احتمال قطعی برق و گاز بحث این روزها که در صنایع بسیار چالش برانگیز می باشد وجود دارد.متاسفانه چون برای توسعه برق و گاز سرمایه گذاری لازم انجام نشده این مشکل هم بخش خانگی و هم بخش صنایع را تهدید می کند حتی شنیده شده که بعضی از کارخانجات بخشنامع کاهش مصرف گاز دریافت کرده اند.یکی از این کارخانه ها فولاد یزد می باشد.مدیر بازاریابی گروه صنعتی فولاد یزد این خبر را تایید و اعلام داشت که با یک سوم ظرفیت در حال فعالیت هستیم.

مشکلات متعددی گریبانگیر فولادسازان است مه می توان گفت چالش اصلی آن بجث انرژی و زیر ساخت های آن می باشد با این اوصاف می توان اینگونه نتیجه گرفت که مسکن ملی که به عنوان راه حلی برای خروج بازار آهن از رکود دانسته می شود با توجه به بحث انرژی و کاهش تولید محصولات مورد نیاز به بن بست می خورده و با مشکل روبرو می شود.

 

 

همراه با فولاد صنعت زمانی در قلب بازارآهن شبکه های اجتماعی:👇

https://zamanilink.ir :🌐
مشاهده همه اخبار
مشاهده لیست قیمت های آهن آلات
منبع زمانی استیل
mr moghadam seo
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.